Facebook Youtube
Czy Ekolot i Jasiołka powstrzymają Glasmark?

Czy Ekolot i Jasiołka powstrzymają Glasmark?

Lider jak podtrzyma formę z początku sezonu (13 wygranych, 2 remisy, przyp. red.) i pokona wice lidera oraz Ekolot to będzie mógł powoli mrozić szampany. Dwa niezwykle trudne mecze z Jasiołką Jaśliska i zespołem Konrada Słowika dadzą nam wiele odpowiedzi i rozwieją kilka wątpliwości.

Zawodnicy z Jaślisk zagrają w tej serii spotkań tylko raz więc mogą rzucić wszystkie siły na pojedynek z Glasmarkiem. Mecz na szczycie zapowiada nam się pasjonująco.

Wspomniany Ekolot w pierwszym meczu zagra z ekipą Maxima i byłby faworytem, gdyby nie problemy kadrowe. Dodatkowo kontuzja lidera tej drużyny Konrada Słowika może dać szansę na punktową zdobycz zespołowi Jakuba Zimy.

Druga batalia Maximy to starcie z MultiGrass Sport Guzikówka. Dwukrotny mistrz już raczej pogodził się, że w tym sezonie nie obroni tytułu, ale miejsce w drugiej połowie tabeli na mecie kampanii 2019/20 byłoby sporą niespodzianką.

MultiGrass Sport zagra jeszcze w piątkowy wieczór z rozkręcającą się drużyną LKS Tęczy Zręcin i jesteśmy niezwykle ciekawi wyniku tego meczu.

Zawodnicy ze Zręcina zmierzą się jeszcze z Domiksem. Będzie to kolejne starcie z niższych rejonów Ligi Open, ale spodziewamy się, że nie mniej ciekawe jak walka o tytuł.

PPMD Rzeszów będzie starało się zwyciężyć ostatni w tabeli Galmet oraz w meczu, który może jest w cieniu spotkania Glasmark - Jasiołka nie stracić punktów w starciu z PDS Sklepy S. "Sędziowie" mają tylko dwa punkty straty do ekipy Krystiana Frączka i sporą ochotę na podium.

Drugim rywalem "Esek" będzie PIWIARNIA, której brakuje stabilizacji formy na poziomie gwarantującym zdobywanie większej ilości punktów.

Zapraszamy już jutro na Profbud Arenę.
Czy Ekolot i Jasiołka powstrzymają Glasmark?
© Copyright 2020
Realizacja: Interkros