Facebook Youtube
Dokończenie sezonu Vivaldi Krosball Ligi Open

Dokończenie sezonu Vivaldi Krosball Ligi Open

Po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami dotyczącymi pandemii, pragniemy poinformować o ‎dokończeniu rozgrywek Vivaldi Krosball Ligi Open.

Po konsultacjach z przedstawicielami obiektu, na którym rozgrywamy spotkania, a także trwające rozgrywki trawiaste i zbliżający‎ się sezon urlopowy Organizatorzy postanowili o zakończeniu sezonu systemem jednorundowym.

O takiej możliwości zostali poinformowani telefonicznie kapitanowie zespołów, którzy nie mieli zastrzeżeń, co do takiej formy dokończenia zmagań w Lidze Open.

Ostatnie spotkania sezonu 2020/21 w Lidze Open odbędą się w piątek 28 maja na obiekcie Profbud Arena w godzinach 19:00 - 20:30.

Spotkania odbędą się przy świetle dziennym na trzech boiskach równocześnie, bez powłoki balonowej.

Godzinowa rozpiska jest dostępna tutaj.
Drużyna Domix rozegrała już wszystkie spotkania zaplanowane na jedną rundę, ekipa Emeritos Banditos nie zbierze się w piątkowym terminie na dokończenie rywalizacji.

Drużyny, które zgłoszą się do rozgrywek Ligi Open w sezonie 2021/22 otrzymają rabat (w wysokości ustalonej przez Organizatora) na wpisowe wynikający z nadpłaty wpisowego w kampanii 2020/21.
Dokończenie sezonu Vivaldi Krosball Ligi Open
© Copyright 2021
Realizacja: Interkros