Facebook Youtube
Gala na zakończenie sezonu

Gala na zakończenie sezonu

4 marca w Strefie Sportu i Relaksu Eurogym odbędzie się oficjalna Gala kończąca dwa sezony rozgrywek Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie.

Jest to nowe doświadczenie dla Organizatorów, którzy mimo ciężkich przeciwności losu związanych z pandemią doprowadzili wszystkie swoje projekty do końca.
Co prawda Liga Open i Liga Halowa z kampanii 2020/21 zakończyła się na jednej rundzie, jednak należy wspomnieć, że niewiele piłkarskich, ligowych projektów w tym sezonie wystartowało, a jeszcze mniej je ukończyło.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do szczęśliwego zakończenia dwóch ostatnich niezwykle trudnych do organizacji sezonów.

Dziękujemy naszym Partnerom:

- Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej
- Vivaldi Meble
- Strefie Sportu i Relaksu Eurogym
- obiektom sportowym i ich dyrekcji - Profbud Arenie oraz Hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie
- MEB-LAB
- Falafel Kebab
- Hotelowi Nafta oraz Pub & Club Nafta w Krośnie

Szczególne podziękowania przesyłamy do osób, dzięki którym te zmagania nie mogłyby się odbyć, czyli wszystkim sędziom i osobom pełniącym opiekę medyczną.

I na koniec, dziękujemy Wam drodzy Uczestnicy zmagań Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie, którzy mieliście okazję we wspomnianym okresie rywalizować w pięciu przygotowanych przez nas ligach.

Równo z Galą kończacą sezon nie kończymy publikowanych na naszym profilu facebookowym statystyk i ciekawostek związanych z drużynami, które brały udział w Lidze Amatorskiej i Lidze Open.
Od soboty (5 marca) wracamy do naszego cyklu opisującego osiągnięcia drużyn.

Na koniec zapraszamy Was na oficjalną Galę i życzymy miłej zabawy.
Gala na zakończenie sezonu
© Copyright 2022
Realizacja: Interkros