Facebook Youtube
Kto jako pierwszy zapunktuje w Nowym Roku?

Kto jako pierwszy zapunktuje w Nowym Roku?

W niedziele 5 stycznia na Profbud Arenie zostaną rozegrane kolejne spotkania Vivaldi Krosball - lig piłkarskich.

Od godziny 18:00 na zielonej murawie zameldują się amatorzy, którzy zmierzą się w przedostatniej serii spotkań (kolejki XV i XVI).

W Lidze Amatorskiej ważą się losy mistrzowskiego tytułu i być może już w niedzielę będziemy mogli koronować nowego mistrza.

Zespół Profbud4Kids ma 5 punktów przewagi nad wice liderem Vivaldi Meble, jednak przeciwników ekipa spod balona będzie miała bardzo niewygodnych - PKLF Krosno i Golden Team.

"Meblowi", którzy ciągle liczą na potknięcie lidera, zagrają z Parnasem Stara Wieś i Beer Lovers, więc teoretycznie chcąc podtrzymać nadzieję na końcowy tryumf, muszą sięgnąć w tych spotkaniach po sześć punktów.

Mecz Golden Teamu z Guzikówka Starą Gwardią będzie miał kolosalne znaczenie w walce o podium. Obie ekipy mają sporą ochotę, aby na koniec sezonu 2019/20 być w czołowej trójce. Zawodnicy z dzielnicy Krosna zmierzą się jeszcze z BUD-MACHER, który nie miał najlepszego zakończenia roku.

Eurocash Galaktikos zagra z Parnasem Stara Wieś i także ten pojedynek będzie miał swój ciężar gatunkowy. Stawką szóste miejsce na mecie sezonu, a obie ekipy dzielą zaledwie dwa oczka.

"Budowlańcy" w swoim drugim spotkaniu podejmą Beer Lovers"Miłośnicy piwa", którzy niedawno świętowali pierwszy zdobyty punkt w lidze, będą chcieli zatrzymać zespół Rafała Majera.

Od godziny 19:45 będziemy świadkami zaciętych pojedynków w Lidze Open w ramach kolejek IX i X.

Zespół PPMD Rzeszów, który dzięki potknięciu Glasmarku samodzielnie rozsiadł się na czele ligowej tabeli, zmierzy się z PDS Sklepami S i Jasiołką Jaśliska. Szczególnie to drugie spotkanie może być niezwykle ciekawe, bo strata czwartej ekipy do lidera wynosi zaledwie trzy punkty.

Glasmark ma na rozkładzie niezwykle ciężkich rywali, mający duże aspiracje Ekolot oraz MultiGrass Sport Guzikówka. W tych dwóch meczach ciężko wskazać faworyta, ale o poziom tych dwóch spotkań możemy być spokojni.

Drugi pojedynek zespołu Konrada Słowika też nie będzie spacerkiem. Podrażniona ostatnimi stratami punktów PIWIARNIA będzie chciała odrobić straty. Drugi mecz ekipa z Iwonicza zagra z Jasiołką, tak więc i w tym przypadku zapowiada się pasjonujące spotkanie z czołówki tabeli.

Popularni "Sędziowie" drugie spotkanie zagrają z ekipą KRR Dwa Serca, dla której końcówka roku nie była udana.

Zerkając na drugą połowę tabeli, także możemy oczekiwać emocji.

Solidny Domix zagra z LKS Tęczą Zręcin i Galmetem i chcąc uciec rywalom, powinien te dwa spotkania wygrać. Przeciwnicy znajdują się obecnie na końcu klasyfikacji, ale mecz z zespołem z Brzozowa przy ewentualnej wygranej powinien dać im awans.

Galmet zagra wcześniej z KRR Dwa Serca i tutaj ciężko wskazać faworyta. Zespół Grzegorza Tomkiewicza ma w niedzielny wieczór dobrą okazję na opuszczenie ostatniej lokaty, natomiast ekipa Damiana Bauera postara się przeskoczyć Domix.

Maxima zmierzy się z mistrzem oraz z LKS Tęczą Zręcin. W meczu z MultiGrass Sport będzie ciężko o punkty, ale pojedynek z LKS Tęczą Zręcin może być kluczowy dla układu w tabeli.
 

Kto jako pierwszy zapunktuje w Nowym Roku?
© Copyright 2020
Realizacja: Interkros