Facebook Youtube
Możliwość uzupełniania składów na decydującą fazę sezonu Ligi Open

Możliwość uzupełniania składów na decydującą fazę sezonu Ligi Open

 
Organizatorzy na prośbę niektórych drużyn podjęli decyzje odnośnie możliwości dopisania do składów swoich ekip nowych zawodników.

Do tej pory można było dopisać zawodników do trzeciej serii spotkań, a w dalszej części sezonu zamieniać kontuzjowanych graczy na nowych, z tym że kontuzjowany zawodnik nie może już zagrać w pozostałej części kampanii 2021/22.

Obecnie będzie można od ósmej serii gier aż do końca sezonu dopisać nowych zawodników do liczby 25 osób w kadrze plus będzie istniała dalsza możliwość uzupełniania tej liczby w przypadku kontuzji, czy kwarantanny.

Zawodnicy wcześniej kontuzjowani, którzy wrócili do zdrowia będą mogli powrócić do składów swoich zespołów.

Kapitan drużny zobowiązany jest do informacji mailowej odnośnie nowych zawodników, bądź powrotu do składu kontuzjowanych graczy.
Zawodnik nie zgłoszony jako nowy do Organizatora bądź wcześniej kontuzjowany, który nie został zgłoszony jako osoba wracająca do składu nie mogą występować w Vivaldi Krosball Lidze Open.

Decyzja Organizatora spowodowana jest zniwelowania spotkań, które w przypadku braków kadrowych w dobie pandemii byłyby weryfikowane jako walkowery.
W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Nowi zawodnicy będą musieli dostarczyć do Organizatora wypełnione Oświadczenie indywidualne, które jest dostępne tutaj.Możliwość uzupełniania składów na decydującą fazę sezonu Ligi Open
© Copyright 2022
Realizacja: Interkros