Facebook Youtube
Oficjalna Gala na zakończenie sezonu Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie

Oficjalna Gala na zakończenie sezonu Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie

W piątek 4 marca w Strefie Sportu i Relaksu Eurogym odbędzie się oficjalna Gala, na której podsumujemy Ligę Amatorską, Ligę Open i Ligę Halową.
 
Początek części oficjalnej Gali o godzinie 19:00.
 
Na Gali nastąpi wręczenie pucharów dla pierwszych trzech drużyn sezonów 2020/21 i 2021/22, a także pamiątek i upominków dla pozostałych zespołów.
 
Wręczymy także upominki za wyróżnienia indywidualne: Najlepszy zawodnik, Najlepszy bramkarz, Najlepszy strzelec, a także dla osób, które znalazły się w Szóstce Sezonu lig na obiekcie Profbud Arena, a także Piątki Sezonu rozgrywek na Hali widowiskowo-sportowej MOSiR Krosno.

To nie koniec niespodzianek.

Nagrodą dla najlepszego przedstawiciela Ligi Amatorskiej w naszej zabawie jest fotel o wartości 2000 zł ufundowany przez firmę MEB-LAB, a najlepszy uczestnik zabawy w Lidze Open otrzyma meblościankę Aran ufundowaną przez Vivaldi Meble.

Nie zapominamy także o zwycięzcach zabawy z zeszłego roku, a byli nimi Tomasz Steliga oraz Dawid Król, którzy na Gali podsumowującej sezon także otrzymają meblościankę Aran.

Dodatkowo marka MEB-LAB przygotowała dla potencjalnego klienta niespodziankę.

Przy zamówieniu na stronie internetowej https://meb-lab.pl/ podając hasło " krosball " można otrzymać 20 % rabatu na cały asortyment.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Partnera.

Więcej o firmie MEB-LAB pisaliśmy tutaj.

 
Zapraszamy już dziś i do zobaczenia na Gali.
Oficjalna Gala na zakończenie sezonu Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie
© Copyright 2022
Realizacja: Interkros