Facebook Youtube
Sezon 2021/22 z trzema propozycjami ligowymi pod marką Vivaldi Krosball

Sezon 2021/22 z trzema propozycjami ligowymi pod marką Vivaldi Krosball

Trwa nabór na kolejny sezon ligowy marki Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie.
 
W kampanii 2021/22 mamy dla Państwa trzy propozycję i gorąco wierzymy, że każdy miłośnik piłki nożnej w Krośnie i okolicach odnajdzie coś dla siebie.
 
Zaczniemy tradycyjnie na przełomie października i listopada Ligą Amatorską, którą będziemy rozgrywali na obiekcie Profbud Arena.
 
W listopadzie rozpoczniemy zmagania w Lidze Open i także ta rywalizacja odbędzie się pod popularnym balonem.
Z uwagi na rozegranie jednej rundy w batalii 2020/21 prosimy kapitanów zespołów, które brały udział w tych zmaganiach i zechcą zgłosić się do nowego sezonu o kontakt.
Wpisowe dla tych ekip będzie pomniejszone.
 
Trzecią propozycją będzie Liga Halowa rozgrywana na obiekcie Hala Mosir Krosno. Z uwagi na konieczność dogrania rundy z sezonu 2020/21 odbędą się najpierw spotkania, które wyłonią ostateczną kolejność w niedokończonym jeszcze sezonie i od razu przejdziemy do kampanii 2021/22.
Także w tej lidze prosimy kapitanów zespołów, które były z nami w tym roku i zechcą zaszczycić nas swoją obecnością w nowej batalii o kontakt.
Wpisowe dla tych ekip będzie pomniejszone.
 
Z uwagi na napięty harmonogram hali MOSiR, a także prośby kapitanów, aby tych rozgrywek nie kończyć w okresie wakacyjnym czekamy na terminy, w których moglibyśmy wrócić do gry. Prosimy o dostosowanie się do wyznaczonych przez organizatora harmonogramów. Nie będzie możliwości przełożenia spotkań.
 
Wręczenie nagród, pucharów i pamiątek za sezon 2020/21 odbędzie się dla wszystkich lig po zakończeniu Ligi Halowej. Więcej szczegółów podamy wkrótce.
 
W przypadku ewentualnych obostrzeń związanych z powrotem pandemii decyzje odnośnie rozgrywek będą podejmowane na bieżąco.
Sezon 2021/22 z trzema propozycjami ligowymi pod marką Vivaldi Krosball
© Copyright 2021
Realizacja: Interkros