Facebook Youtube
Spotkanie kapitanów Vivaldi Krosball Ligi Open i Ligi Halowej

Spotkanie kapitanów Vivaldi Krosball Ligi Open i Ligi Halowej

Zapraszamy wszystkich kapitanów na spotkanie, które odbędzie się na Profbud Arenie w środę 18 listopada od godziny 18:00.

Będą na nim poruszane sprawy regulaminowe, losowanie klucza do terminarza oraz rozwiązania Organizatorów w czasie pandemii.

Z uwagi na ważne kwestie spotkanie jest obowiązkowe. W przypadku braku możliwości uczestniczenia w nim kapitana prosimy wydelegować na spotkanie przedstawiciela drużyny.

Prosimy wszystkich kapitanów o zaopatrzenie się w maseczkę oraz dezynfekcję rąk płynem, który będzie dostępny na miejscu spotkania.

Prosimy o nadsyłanie na maila rozgrywki@krosball.pl składów drużyn w celu uzupełnienia profilów drużyn, a także szybkiego uzupełniania wyników oraz tabel i klasyfikacji zaraz po zakończonych spotkaniach.

Podpisane karty zgłoszeniowe oraz oświadczenia będzie można donieść w dniu pierwszego spotkania (Liga Open rozpocznife grę w piątek 20 listopada na Profbud Arenie od godziny 19:45, Liga Halowa rozpocznie rywalizację w sobotę i niedzielę na Hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Krośnie od godziny 18:30).

Szczegółowy terminarz ukaże się po spotkaniu kapitanów.

Następne godzinowe terminarze będziemy publikowali z tygodniowym wyprzedzeniem.
Spotkanie kapitanów Vivaldi Krosball Ligi Open i Ligi Halowej
© Copyright 2020
Realizacja: Interkros