Facebook Youtube
Vivaldi Krosball Liga Open planowany powrót po narodowej kwarantannie

Vivaldi Krosball Liga Open planowany powrót po narodowej kwarantannie

Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną w naszym kraju, jak również zarządzone obostrzenia Organizatorzy Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie przedstawiają planowany powrót rozgrywek Ligi Open oraz przybliżone ustalenia z obiektem Profbud Arena.

Biorąc pod uwagę zbliżanie się rundy wiosennej na boiskach trawiastych, a także fakt, że wypadło nam kilka terminów przyspieszamy rozgrywki według planu mecz i rewanż z możliwością rozegrania wszystkich zaplanowanych spotkań w terminach:
- piątek 29.01, godz. 19:45 - 6 seria spotkań
- sobota 30.01, godz. 18:30 - 7 seria spotkań (z uwagi na powrót Ligi Halowej ten termin może zostać przeniesiony na niedziele)
- piątek 5.02, godz. 19:45 - 8 seria spotkań
- sobota 6.02, godz. 19:00 - 9 seria spotkań (z uwagi na powrót Ligi Halowej ten termin może zostać przeniesiony na niedziele)
- piątek 12.02, godz. 19:45 - 10 seria spotkań
- sobota 13.02, godz. 18:30 - 11 seria spotkań (z uwagi na powrót Ligi Halowej ten termin może zostać przeniesiony na niedziele)
- piątek 19.02, godz. 19:45 12 seria spotkań (koniec sezonu)

Oznaczenie (z uwagi na powrót Ligi Halowej ten termin może zostać przeniesiony na niedziele) określa możliwość przeniesienia meczy sobotnich na niedziele. Czekamy na terminy z Hali widowiskowo-sportowej, aby móc rozplanować spotkania w drugiej równolegle prowadzonej lidze.

Wszystkie terminy oraz godzinowa rozpiska spotkań będzie podawana z tygodniowym wyprzedzeniem.

Z uwagi na bardzo napięty terminarz nie przewidujemy możliwości przekładania meczy, chyba, że zaistnieją szczególne okoliczności, które zatwierdzi Organizator.
W przypadku braku możliwości na powrót Ligi Open 29 stycznia Organizator przedstawi swoje dalsze decyzje, jednak liczymy, że sezon 2020/21 będzie rozegrany w całości.
Vivaldi Krosball Liga Open planowany powrót po narodowej kwarantannie
© Copyright 2021
Realizacja: Interkros