Facebook Youtube
Vivaldi Krosball okiem Waldemara Wojnara, Grzegorza Rausa i Tomasza Wacka

Vivaldi Krosball okiem Waldemara Wojnara, Grzegorza Rausa i Tomasza Wacka

Dziś swoimi spostrzeżeniami odnośnie rozgrywek Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie podzielą się z Państwem Waldemar Wojnar właściciel marki Vivaldi Meble i Vivaldi Krosball, Grzegorz Raus Dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno oraz Tomasz Wacek były zawodnik pierwszoligowej Cracovii, a także osoba blisko związana z projektem.

Witam serdecznie miłośników piłki nożnej.
Przed nami trzeci sezon odkąd marka Vivaldi Meble jest partnerem tytularnym rozgrywek Krosball - ligi piłkarskie, a piąty w historii.
Jako organizatorzy żywimy nadzieje, że poprzednie cztery edycje były dla Was udane i że miło wspominacie nasze współzawodnictwo na obiekcie Profbud Arena.
 
Dokładamy wszelkich starań, żeby każda kolejna edycja była profesjonalnie zorganizowana, ciekawa i pełna emocji sportowych.
W tym roku planujemy rozegranie czterech lig: Amatorskiej, Open (projekty jesienno-zimowe), Ligi Firm oraz Oldboys +35 (projekty wiosenne).
Jak co roku planujemy również sporo atrakcji dla uczestników naszych zmagań będzie to m.in. Vivaldi Extra Skills, Szóstka Dnia, Szóstka Sezonu, oraz cała masa nagród rzeczowych (nowoczesna szafka rtv dla zwycięzców Extra Skills, okazałe puchary, stroje piłkarskie, nagrody dla Szóstek Dnia).
Liczymy na Wasza obecność i...do zobaczenia na boisku! ????

Waldemar Wojnar


Zbliża się już piąty sezon Lig Krosball. Ale ten czas leci. Pamiętam początki jak z Tomkiem Kubalem, Marcinem Mikoszem, Kubą Koznerem i Staszkiem Kosteckim zaczynaliśmy realizować ten projekt.

Myślę, że warto było. Tak naprawdę dzięki człowiekowi piłki i mecenasowi sportu krośnieńskiego jakim jest Waldemar Wojnar liga trwa i ewoluuje.

Marka Vivaldi zdobyła już uznanie swoich klientów w Polsce i Europie, a sama liga piłkarska również ma swoje pięć minut.

Trzeba optymistycznie patrzeć w przyszłość bo potrzebujemy ruchu, dobrej energii, rywalizacji i wyładowania swoich emocji na PROFBUD Arenie, a temu służą rozgrywki Vivaldi Krosball ligi piłkarskie.

Sam chciałbym wrócić do gry i przypomnieć sobie czasy pierwszego sezonu gdy przez chwilę byłem liderem klasyfikacji strzelców i bardzo miło to wspominam.

Panowie zapraszam do gry i przypominam, że grając w Krosball wspieracie też krośnieńskie talenty piłkarskie, które marzą o grze w Ekstraklasie czy też w barwach krośnieńskich Karpat w jak najwyższej lidze.

Pozdrawiam serdecznie !!

Grzegorz Raus


Nie siedź w domu! Poczuj chęć rywalizacji i przenieś się na Podkarpacką Ligę Mistrzów! ????

Chciałbym zaprosić wszystkich lubiących piłkę nożną pod popularny balon, gdzie już niedługo rusza kolejny sezon Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie.

Dużo grania na wspaniałym obiekcie, mega nagrody, konkurencje Ekstra Skills, a przede wszystkim dużo emocji i zabawy w wieczornych weekendowych godzinach.

Osobna liga dla amatorów i osobna dla zawodników grających w ligach piłkarskich daje możliwość wyboru poziomu.

Filmiki, zdjęcia, wybór Szóstek Dnia, Gala na zakończenie sezonu - to i wiele innych ciekawostek czeka na wszystkich entuzjastów futbolu w najbliższym sezonie Vivaldi Krosball.

Musisz tam być!!!"

Tomasz Wacek

Vivaldi Krosball - włącz się do gry!
Czekamy właśnie na Ciebie i Twoją drużynę!
Vivaldi Krosball okiem Waldemara Wojnara, Grzegorza Rausa i Tomasza Wacka
© Copyright 2020
Realizacja: Interkros