Facebook Youtube
Vivaldi Krosball wkracza na halę

Vivaldi Krosball wkracza na halę

Po konsultacjach z Państwem oraz wychodząc naprzeciw Państwa prośbom marka Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie w sezonie jesienno-zimowym ogłasza nabór na pierwszy sezon piłki nożnej halowej.

Wszystkie spotkania planujemy rozegrać na Hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

Jest to doskonale znany obiekt dla wszystkich, którzy kochają piłkę nożna w odmianie halowej.

Pełnowymiarowe boisko, doskonała nawierzchnia, znakomite zaplecze szatniowo-sanitarne spowodują, że każdy poczuje komfort gry w piłkę halową.

Wybraliśmy ten obiekt, bo jest według nas najlepszy w naszej okolicy, a marka Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie stara się pracować z najlepszymi.

Doceniono go także wielokrotnie przyznając mu organizację meczy futsalowych reprezentacji Polski męskiej i kobiecej (pierwszej oraz U-21), a najważniejsze imprezy to eliminacje Mistrzostw Europy (pierwszej reprezentacji) rozgrywanych w dniach 18-21 maja 2014 roku oraz eliminacje Mistrzostw Europy (reprezentacji U-21), które odbyły się w dniach 8-11 kwietnia 2008 roku.

To na hali przy ulicy Bursaki pierwsza reprezentacja (męska) odniosła najwyższe w historii zwycięstwo (16-0 z Anglią 23 października 2006 roku), a także wysoko pokonała Gibraltar (13-1, 16 listopada 2013 roku).

7 listopada 2013 roku hala widowiskowo-sportowa w Krośnie gościła reprezentację kobiecą, która uległa Ukrainie w samej końcówce tracąc dwie bramki.

Czy nasi Uczestnicy nawiążą do strzeleckich popisów naszych reprezentantów?

Również ten projekt zostanie objęty Patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej "Piłka dla wszystkich".

Czekamy na Was do 15 listopada 2020 roku. Planowany start rozgrywek halowych 21 listopada 2020 roku.

Kwotę wpisowego oraz regulamin podamy niebawem w kolejnych postach.

Trwają zapisy do wzięcia udziału w Lidze Amatorskiej (termin zgłoszeń upływa 11 października, planujemy start ligi 16 października) oraz Lidze Open (termin zgłoszeń upływa 15 listopada, planowany start ligi 20 listopada).

Liga Amatorska i Liga Open odbędzie się na Profbud Arenie.

W związku z trwającą pandemią wszyscy uczestnicy (wszystkich lig) będą musieli zaakceptować regulamin obiektów sportowych na których będą odbywać się spotkania ligowe, a także zastosować się do zaleceń Organizatora, które podamy w osobnych postach.
Vivaldi Krosball wkracza na halę
© Copyright 2020
Realizacja: Interkros