Facebook Youtube
Wiosenne propozycje na rok 2020 w Vivaldi Krosball ligach piłkarskich

Wiosenne propozycje na rok 2020 w Vivaldi Krosball ligach piłkarskich

Przed nami jeszcze ostatni akord naszych zimowych propozycji czyli 11 seria spotkań Ligi Open.

My nie zwalniamy tempa i choć na zewnątrz mamy mróz, my już przygotowujemy się do wiosennych propozycji marki Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie.

Wczoraj (7 lutego) powinien zakończyć się nabór do drugiej edycji Vivaldi Krosball 35+. Na prośbę niektórych drużyn, które jeszcze kompletują kadry, przesuwamy termin zgłoszeń na 23 lutego.
Liga organizowana jest dla wszystkich (którzy urodzili się nie później niż w 1985 roku), a pełny regulamin rozgrywek jest dostępny tutaj.

Mistrzowskiego tytułu będzie broniła drużyna Vivaldi Oldboys.

Równolegle do Ligi 35+ prowadzimy nabór do Vivaldi Krosball Ligi Firm (będzie to czwarty sezon tych rozgrywek). Zapisy do zmagań firmowych będą trwały do 23 lutego.

Liga Firm to rozgrywki dla firm i marek chcących reklamować się na naszych mediach i wspierających krośnieński sport.

Zespół mogą reprezentować osoby, które na co dzień nie pracują w danych firmach, ale są amatorami.

Za amatora Organizator uważa uczestnika zmagań Krosball, który minimum rok nie rozegrał spotkania w barwach klubów trawiastych i futsalowych zrzeszonych w Okręgowych Związkach Piłki Nożnej, a także osoby, które urodziły się w 1980 roku i wcześniej, grają i trenują w klubach piłkarskich lub futsalowych.

Organizator dopuszcza zgłoszenie do zespołu maksymalnie trzech zawodników zrzeszonych w Okręgowych Związkach Piłki Nożnej.

Regulamin Ligi Firm jest dostępny tutaj.

Zespołem, który będzie walczył o reelekcję będzie Centrum Budownictwa Pro-Invest.

Z uwagi na pierwsze spotkania zaplanowane na piątek 28 lutego od godziny 19:45, dzień 23 lutego będą to ostateczny terminy przyjmowania przez nas zgłoszeń.

Wszystkie mecze odbędą się na obiekcie Profbud Arena.

Gala kończąca zmagania Vivaldi Krosball Ligi Amatorskiej i Ligi Open odbędzie się w Strefie Sportu i Relaksu Eurogym od godziny 19:00.

Wiosenne propozycje na rok 2020 w Vivaldi Krosball ligach piłkarskich
© Copyright 2020
Realizacja: Interkros