Facebook Youtube
Zapowiedź czwartej serii gier Ligi Amatorskiej, jeszcze tylko jutro można zgłaszać się do Ligi Open

Zapowiedź czwartej serii gier Ligi Amatorskiej, jeszcze tylko jutro można zgłaszać się do Ligi Open

Jeszcze tylko jeden dzień można zgłaszać chęć uczestnictwa w Vivaldi Krosball Lidze Open. Zapraszamy niezdecydowanych, bo już w środę 20 listopada na Profbud Arenie o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie kapitanów, a pierwsza seria gier ligi otwartej dla wszystkich (kolejki I i II) odbędzie się w piątek 22 listopada w godzinach 19:45 - 22:00.

A w piątek 15 listopada odbędzie się czwarta seria gier Vivaldi Krosball Ligi Amatorskiej (kolejki VII i VIII).

Zapowiedź 4 serii spotkań Vivaldi Krosball Ligi Amatorskiej (kolejki VII i VIII) przygotował Jakub Kozner (Profbud4Kids)

Zacznę od trzech drużyn które nie punktowały jeszcze w tej edycji Krosballu.

Eurocash zmierzy się z Parnasem Stara Wieś oraz Beer Lovers, więc przynajmniej jedna ekipa z dołu tabeli zmieni swój status punktowy.

Parnas w tej kolejce zagra tylko jeden mecz, więc zapewne rzuci wszystkie siły na spotkanie z „Galaktycznymi”. Ekipa Tomasza Wacka po bardzo pechowym początku ligi (4 porażki z rzędu jedną bramką) zrobi wszystko, aby odwrócić niekorzystną passę i moim zdaniem będzie faworytem w spotkaniach z zespołami ze Starej Wsi oraz z „Miłośnikami piwa”.

Najcięższe zadanie będą mieli sympatyczni miłośnicy złotego trunku, którzy swój drugi mecz rozegrają z drużyną Vivaldi Meble.

Meblowi” w swoim pierwszym pojedynku zmierzą się z drużyną z Guzikówki. Gracze ze Starej Gwardii na pewno będą chcieli pokazać solidny futbol, do którego przyzwyczaili swoich kibiców, więc spotkanie z vice liderem według mnie będzie hitem tej kolejki.

W drugim meczu żelazna defensywa Guzikówki, na której czele stoi niezmiennie Mariusz Sabatowski, będzie odpierać ataki BUD-MACHERA, którego dwa „działa” przewodzą w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi.

PKLF podobnie jak wcześniej wspomniany Parnas zagra również tylko jeden mecz w piątkowy wieczór i będzie rywalizował z Golden Team (poprzednio Marvis). Obie te drużyny w sześciu spotkaniach zgromadziły po 13 punktów, dlatego oczekuje bardzo wyrównanego spotkania.

Na koniec dwa trudne pojedynki mojej drużyny Profbud4Kids. W pierwszym z nich zmierzymy się z niezwykle skuteczną w tym sezonie ekipą Rafała Majera z Łęk Dukielskich. W drugim pojedynku tego dnia będziemy podejmować, także mocniejszą niż rok temu drużynę Golden Team, której bramki strzeże najlepszy bramkarz z drugiego sezonu Krosballu - Krzysztof Ząbik.

Na pewno czeka nas bardzo ciężkie zadanie, a jak będzie, to już okaże się w najbliższy piątkowy wieczór na Profbud Arenie.

Zapowiedź czwartej serii gier Ligi Amatorskiej, jeszcze tylko jutro można zgłaszać się do Ligi Open
© Copyright 2020
Realizacja: Interkros