Facebook Youtube

Logo Krosno Glass S.A.Krosno Glass S.A.


Poznaj naszą firmę i historię.

KROSNO to synonim najwyższej jakości od 1923 roku. Jesteśmy jednym z największych producentów szkła użytkowego w Polsce, a także cenionym dostawcą na ponad 60 światowych rynkach. Każdego dnia wzbogacamy życie milionów ludzi w różnych zakątkach globu, tworząc niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.

Marka KROSNO

KROSNO zabiera użytkowników do świata, w którym wyrafinowanie, piękno i jakość są najważniejszymi wartościami. Inspirujemy się życiem nowoczesnych ludzi, ale nie zapominamy o historii i tradycji. Pomysły czerpiemy z różnorodności otaczających nas miejsc i osób. Cenimy prostotę i minimalizm, dzięki czemu nasze projekty są doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrz o rozmaitym charakterze. To wszystko sprawia, że każdy produkt marki KROSNO jest tak wyjątkowy.

Dziedzictwo szkła

Niemal 100 lat historii doskonałego rzemiosła, słynącego z dbałości o każdy detal sprawiło, że dziś KROSNO jest ikoną polskiego szkła, docenianego w kraju i na świecie za jakość, piękno, wyrafinowanie i krystaliczną przejrzystość. Ten sukces zawdzięczamy pracy wielu pokoleń artystów i rzemieślników, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzyli rzeczy wyjątkowe i trwałe. Czerpiąc z naszej tradycji, pozostajemy otwarci na to, co nowe. Dzięki temu z każdym rokiem nasze szkło staje się piękniejsze, trwalsze i jeszcze bardziej różnorodne.

Nasze produkty

Marka KROSNO skrywa szeroki asortyment produktów, wyróżniających się funkcjonalnością, kunsztem i ponadczasowym wzornictwem. Naszą międzynarodową wizytówką jest szkło formowane tradycyjną metodą ręczną. Klienci wysoko cenią sobie również szkło formowane automatycznie, które oferujemy w doskonałej jakości i konkurencyjnych cenach. Dla klientów biznesowych na całym świecie tworzymy wyroby na specjalne zamówienie, oferując pełną gamę usług: od projektu do finalnego produktu.

Sztuka i technologia

Szkło KROSNO tworzą mistrzowie w swoim fachu: artyści-hutnicy, projektanci, szlifierze i zdobnicy. To dzięki nim każdy produkt łączy w sobie unikatowe wzornictwo, kunszt wykonania i najnowsze osiągnięcia technologiczne. Wypracowana przez lata metoda pozwala nam osiągać nieskazitelną bezbarwność masy szklanej, a nad niezawodnością czuwa zespół kontroli jakości.

Firma Krosno Glass

Nasze produkty powstają w hucie Krosno Glass w południowo-wschodniej Polsce. Zakład wyposażony jest w wydajne linie produkcyjne do formowania szkła metodą mechaniczną. Dumą firmy są imponujące piece hutnicze wraz z infrastrukturą przeznaczoną do wytapiania i formowania najpiękniejszych modeli szkła formowanego ręcznie przez artystów-hutników.


Skład

Tomasz Biały
Dariusz Biały
Wojciech Biały
Wiktor Majewski
Jakub Podgórski
Wojciech Kiełtyka
Damian Kulig
Ireneusz Kiełtyka
Piotr Kosiba
Szymon Stasz
Patryk Augustyn
Bartosz Niklewicz
Sebastian Kobak
Przemysław Sajdak
Kamil Piątkowski
Konrad Dziura
Robert Paradysz
Michał Smoleń
Alan Staszewski
Kacper Wywrót
Michał Mielnik
Kamil Kasperkowicz
Kacper Zięba

Kapitan/Kierownik drużyny

© Copyright 2024
Realizacja: Interkros