Facebook Youtube

Logo MultiGrass Sport GuzikówkaMultiGrass Sport Guzikówka


Osiedle Guzikówka - jesteśmy drużyną, która dzięki wsparciu firmy MultiGrass Sport występuje po raz trzeci w rozgrywkach ligi OPEN; W dwóch poprzednich edycjach sięgając po mistrzostwo ligi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystaniu z usług Naszego partnera oraz odwiedzenia strony internetowej https://www.multigrass-sport.com/ oraz fanpage na którym możemy śledzić realizowane projekty boisk ze sztuczną nawierzchnią: https://www.facebook.com/MultiGrass-Sport-216859245537386/

MultiGrass Sport doświadczony wykonawca sportowych muraw syntetycznych. Zatrudnia zespół wysokokwalifikowanych fachowców.

Pracuje na nowoczesnym sprzęcie do układania i pielęgnacji muraw syntetycznych. W parku maszynowym
znajduje się m.in. piaskarka Rink 1210 (bardzo szybka i precyzyjna maszyna do zasypu trawy syntetycznej) oraz Turfboy SMG – profesjonalna maszyna, wyprodukowana przez światowego lidera w dziedzinie produkcji sprzętu do budowy i utrzymania sztucznych nawierzchni.

Doskonale przeszkolona kadra i nowoczesny park maszynowy pozwalają na szybką i terminową realizację zamówień. Klienci cieszą się nienagannie technicznie wykonanymi murawami. Zawsze mogą też liczyć na profesjonalny serwis i fachowe doradztwo.Skład

Alan Staszewski
Paweł Maciejewski
Krzysztof Sieniawski
Damian Limberger
Damian Jucha
Kamil Bazentkiewicz
Przemysław Trznadel
Patryk Krzywda
Michał Krupa
Dariusz Armata
Rafał Bazentkiewicz
Krystian Szubrycht
Konrad Uliasz
Zbigniew Mosoń
Paweł Półchłopek
Wojciech Munia
Tomasz Staszewski
Tomasz Maciejewski
Bartosz Szelc
Jakub Krawczyk
Rafał Płonka
Maciej Krakowiecki
Dominik Filar
Nikodem Lula
Dawid Leśniak
Kamil Pelczar

Kapitan/Kierownik drużyny

© Copyright 2020
Realizacja: Interkros