Facebook Youtube
Dziewięć drużyn w drodze po mistrzostwo Ligi Amatorskiej

Dziewięć drużyn w drodze po mistrzostwo Ligi Amatorskiej

Dwa zespoły są z nami od początku powstania Ligi Amatorskiej. W piąty sezon wkroczą ekipy mistrza Profbud4Kids oraz PKLF Krosno.

Drużyna Jakuba Koznera to obecnie najbardziej utytułowany (spośród grających w kampanii 2020/21) zespół Ligi Amatorskiej (jedno mistrzostwo, dwa razy wicemistrzostwo).
Początek sezonu 2020/21 będzie dla tej drużyny niezwykle wymagający.
Profbud4Kids na początek zmierzy się z medalistą z zeszłego sezonu ekipą Guzikówki Starej Gwardii (trzecia lokata na mecie sezonu), a także Golden Team kończącym zeszłoroczne rozgrywki tuż za podium.

PKLF Krosno był w pierwszym sezonie zmagań amatorów wicemistrzem. Rok temu ekipa Bogusława Niemczyka kończyła ligę na piątym miejscu.
W pierwszej kolejce PKLF zagra z Beniaminek Soccer Team, a w drugiej z zespołem Mad Dogs.

Największą grupą zespołów są drużyny, dla których będzie to czwarta edycja Ligi Amatorskiej (Golden Team, Guzikówka Stara Gwardia, Mad Dogs (wcześniej jako Eurocash Galaktikos), Parnas Stara Wieś i Vivaldi Meble II.

Golden Team będzie mógł na wstępie sprawdzić formę mistrza i to spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawe.

Mad Dogs zagra z Parnasem i z PKLF Krosno, a historia tych pojedynków już nie raz pokazała, że faworyta przed meczem trudno wskazać, szczególnie że będzie to pierwsza seria gier.

Zawodnicy Guzikówki obok rywalizacji z Profbud4Kids będą starali się pokonać ekipę jednego z najskuteczniejszych graczy Ligi Amatorskiej Dariusza Dydka z Parnasa Stara Wieś.

Vivaldi Meble II zagra raz, z nową ekipą wśród amatorów Liderami Grupy, jednak Maksym Organek miał już okazję strzelać bramki dla innych drużyn na Profbud Arenie. Zobaczymy, czy "Meblowi" jako druga ekipa z poprzedniego sezonu pokona nowicjusza?

Mamy dwie nowe drużyny wśród amatorów. Wspomniani Liderzy Grupy swój drugi mecz rozegrają z Beniaminek Soccer Team.
Myliłby się ten, kto stwierdzi, że ekipa Beniaminka to całkowicie anonimowa drużyna.
W składzie tego zespołu można odnaleźć wielu zawodników, których można było obserwować na ligach i turniejach pod popularnym balonem.
 
Dodatkowo ciekawie zapowiada się rywalizacja strzelców wszech czasów, gdzie Jakub Kozner (Profbud4Kids) ma cztery bramki przewagi nad Dariuszem Dydkiem (Parnas Stara Wieś), a strata Eliasza Witalca do wspomnianej dwójki także nie jest w perspektywie całego sezonu duża.
Klasyfikację strzelców wszech czasów amatorów można śledzić tutaj.
 
Życząc wszystkim powodzenia z niecierpliwością czekamy na pierwszy gwizdek arbitrów w kampanii 2020/21.

Od Organizatorów

Piąty sezon Vivaldi Krosball Ligi Amatorskiej rozpoczynamy mając na uwadze rozwój pandemii. Na bieżąco monitorujemy sytuacje i będziemy stosowali się do zaleceń władz.

Na chwilę obecną każdy uczestnik Ligi Amatorskiej musi dostarczyć do Organizatora podpisane oświadczenie indywidualne, które można pobrać tutaj.


Osoba, która nie będzie miała podpisanego oświadczenia nie będzie zatwierdzona do gry przez Organizatora nawet jeżeli znajduje się na liście zgłoszeniowej.

Na kapitanów drużyn spadł dodatkowy obowiązek. Do standardowego doniesienia karty zgłoszeniowej, która znajduję się w Regulaminie Ligi Amatorskiej (załącznik nr 1) dostępny tutaj
każdy kapitan zespołu ma obowiązek dostarczyć w każdym dniu rozgrywkowym Oświadczenia dziennego (listy obecności) zawodników w danym dniu. Oświadczenie można pobrać tutaj.

Zdajemy sobie sprawę, że początek może być trudny żeby dostarczyć wszystkie wymagane dokumenty, ale prosimy o niebagatelizowanie naszych wymagań, a w razie niejasności prosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny.

Odpowiemy na Państwa pytania.

Dziewięć drużyn w drodze po mistrzostwo Ligi Amatorskiej
© Copyright 2020
Realizacja: Interkros